Podporujeme českou turistiku

Čtecí polštáře

93/DET 93/CTE Zvolte variantu

Máš rád/a knihy, ale samotné knihy Ti nestačí? Čtecí polštář je z bavlněného plátna vyplněný dutým vláknem, pořádně "naducaný" a mekoučký. Prát se smí jedině v ruce, potah není sundavací.

Lze za příplatek i na látku natisknout vlastní fotografii, vlastní text či speciální obrázek na přání. Tento požadavek prosím poptejte přes email, neobjednávejte přes eshop. Děkuji


  • Zvolte variantuNa dotazNa dotaz
650 Kč 450 Kč od 450 Kč
  • Varianta
Kategorie: Šití a gravírování
 

1. Čtecí polštář slouží pro pohodlnější čtení na doma nebo na cestách. Lze používat jako obyčejný polštář. Polštář má dvě kapsy na potřebné drobnosti např. brýle, mobil, kapesníky, propisku apod. Desky knihy drží textilní úchyty na suchý zip a stránky drží pomocí gumy. Polštář je vyplněný dutým vláknem, vhodné tedy pro alergiky. Rozměr 40x50 cm (+ - 5 cm). Potah není pratelný, do pračky lze hodit celý polštář, poutze na 30. Látka se řeší individuální dle přání zákazníka nebo skladových možností. 

2. Dětský čtecí polštář - slouží jako stojánek na mobil/tablet/knihu. Kapsička na drobnosti. Lze vytvořit jakékoliv zvířátko nebo příšerka. Barvu řešíme individuálně po mailu. Rozměr 40x40x40 cm (+- 5cm). Vyplň duté vlákno.